Long Island Iced Tea

Long Island Iced Tea

Vodka, tekila, rom, portakal likörü, gin, limon suyu, buzlu çay, ve sakız şurubu karıştırılarak yapılır. Yaklaşık %22 alkol oranına sahiptir. Bir çok alkol türü karıştırıldığı için içtiğinizde çok dikkatli olamnız gereken bir içki türüdür. Farkında olmadan çarpabilir..

Tequila Sunrise

Tequila Sunrise

İçinde 45 ml. tekila, 90 ml. portakal suyu ve 15 ml. nar şurubu bulunur. Bu kokteyl Gene Sulit tarafından 1930 veya 1940′ larda icat edilmiştir. İlk servis edildiği yer ise Arizona Biltmore Hotel’ dir.

Cosmopolitan

Cosmopolitan

Bir kadehinde 40 ml. vodka, 15 ml. portakal likörü, 15 ml. taze sıkılmış limon suyu ve 30 ml. kızılcık suyu bulunur. 1970′ lerde icat edilen içki popülaritesini hala korumaktadır.

Mojito

Mojito

60 ml. beyaz rom, 30 ml limon suyu, 6 nane yaprağı, 2 çay kaşığı şeker ve soda ile hazırlanır. Karışım en az alkol oranına sahip olan kokteyllerden biridir. Neredeyse %10 alkol oranı içerir.

Sex On The Beach

Sex On The Beach

Sex On The Beach çok değişik tarzlarda hazırlanan bir kokteyldir. Karıştırıcıda buzla beraber karıştırıldıktan sonra uzun bardakta servis edilebildiği gibi küçük şat bardaklarında da servis edilebilir. İçinde vodka, seftali, portakal ve kızılcık suyu bulunur.

Margarita

Margarita

Listemizin ilk sırasında yer alan margaritanın bir kadehinde 35 ml. tekila 20 ml. portakal likörü ve 15 ml. limon suyu yer alır. Margarita bardağın kenarlarında tuz serpilmiş şekilde servis edilir.

Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites - Bets.Zone - UK Gambling Websites Use our complete list of trusted and reputable operators to see at a glance the best casino, poker, sport and bingo bonuses available online.