Deejay M-rush

Deejay M-rush

He started to rap ( Riddim And Poem ) music with breakdance crew between 1992-1993. Crew was need a Dj N Deejay M-Rush decided to be Dj of the crew then he took a step to be. Dj first In 1994. Over the years his dreams was to be Dj in a Club then he got that chance in Bodrum…

1997 he worked 4 years in Bodrum. After several years later he got chance to play in England 2001 (which was his dream )

In a festival. While he performing in the festival the owner liked his style n he asked M-Rush to work for him in England. His dreams come true n he start to his performance in England for 6 n half years. During the time he show up his performance in other countrys also etc. (France, Casablanca, Ukrain, Turkey...) with world famous Djs n singers. Then 2008 he decided to come back to Turkey he performed most famous clubs in Turkey 1 Year n 2009 he start to work at Supperclub Istanbul He gave 2 years break to work at Supperclub then he turned back in 2011 to Supperclub n he performed witth world famous Djs n singers at Supperclub etc. (Shaggy, Jeremiah, 2 Chainz, Dj Cash Money, Dj Tony Yayo, Dj Assad, Dj Whoo Kid...) He is still preforming

Thursday N Sunday R&B Nights At EX Supperclub.( CIRCUSCLUB ISTANBUL )

Doruk Şengün

Doruk Şengün

Doruk -tam adıyla Doruk Şengün-, 2 Nisan 1987'de Şişli'de doğdu. Mühendis bir baba ve müzikolog bir annenin büyük oğlu olan Doruk, ilk ve orta öğrenimini Özel Ortadoğu Koleji'nde tamamladı. Okuldaki ilk senesinde, daha 6 yaşında baş baletliğe seçildi ve şov dünyasına belki de ilk adımını attı. Daha sonra ise çeşitli tiyatro oyunlarında başrolleri canlandırarak ve sayısız okul gecesi-organizasyonunda sunuculuk yaparak liseyi bitirene kadar sahneye iyice alıştı.

2004'te İstanbul Ticaret Üniversitesi Turizm İşletmeciliği Bölümü'ne giren Doruk, 2008'de okulu bitirdiğinde dans ve sahne tecrübelerinin yanına müzik çalışmalarını da eklemişti. Böylece müzikal performans sanatçısı olma hedefine bir adım daha yaklaştı. Aynı zamanda İstanbul'un önemli gece kulüplerinde düzenli olarak MC'lik yapıyordu. Bu konudaki başarısı sayesinde de Sapphire, Supper Club, Discorium gibi mekanlarda Türkiye'nin en sayılan R&B-HipHop DJ'leriyle sahne performansları sergiledi ve ilk defa bir topluluğa kendi sesi ve şarkılarıyla seslendi. Bir yandan hem yurtiçi hem de yurtdışında festivallerde hem organizatör olarak sahne arkasında, hem de performanslarıyla sahne üstünde yer alan ve Üniversite bölümünü de bitiren Doruk, hayatta yapması gereken şeyin turizmle ilgili olmadığını çoktan anlamıştı ve müzikal açıdan eğitimini ve donanımını güçlendirmek için 2009 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Opera Ana Sanat Dalı Müzikal Bölümü yetenek sınavlarına girerek öğrenci olmaya hak kazandı.

2010 yılında "Sidikli Kasabası" – "TheUrinetown" müzikalinde başrolünü canlandırdığı "Memur Lockstock" rolü sayesinde Haldun Dormen (Süpervizör), Oğuz Utku Güneş (Yönetmen) ve Şakir Gürzumar (Sanat Yönetmeni) gibi isimlerle çalışma şansına erişti. (Devlet Tiyatroları’nın 2011-2013 programlarında kendine yer bulan oyun, kurumun tarihindeki ilk Broadway müzikali olma özelliğini de taşıyor ve 2 sezonda, 180 oyundan fazladır kapalı gişe oynadı.)

2013 Eylül ayında Bahçeşehir Üniversitesi "Jazz Vokal" bölümünü kazanıp, programı 2014 Nisan'da şaraıyla bitiren Doruk, bu dönemde Sibel Köse (Vokal), Baki Duyarlar (Jazz Teori) gibi isimlerden eğitim aldı. Kendisine ait ‘’the Smart Business’’ adında bir Jazz-Funk orkestrasıyla halen konserler vermekte, ve profesyonel tiyatro hayatına da devam etmektedir.

Dj Hakan Zanbak

Dj Hakan Zanbak

Çocukluk yıllarından beri müziğe büyük ilgisi olan Hakan Zanbak 2002 yılında hobisini mesleği haline getirmiş ve tam zamanlı DJ olmaya karar vermiş.Başlarda sık sık ev partilerinde performans sergilemiş daha sonra 2004 yılında club crystal da light jokey ve dj olarak profesyonel dj lik hayatına adım attı kısa zaman sonunda resident dj olarak club crystal da devam etti.Bu dönem içersinde dinamo fm de program yapmaya ve birçok clupte de performans sergilemeye devam etti 2009 yılında club crystalin kapanmasıyla supper club da resident dj liğe başladı 2011 yılında supper club ın müzik drektörlüğü nü yapmaya başladı 2015 yılında ise circus club ın müzik drektörlüğünü aldı ve o işi yürütmeye devam etmekte.

DJ Gökay

DJ Gökay

İstanbul dogumlu olan Gokay electronic muzige ılgısı erken yasta bır radıo kanalı dınlemesıyle basladı.Muzık tarzı olarak genıs bır yelpazesı olan House Muzıgını benımsedı.

Lıght Jockey lıkten DJ lıge gecıs yapanlar arasında yer aldıktan sonra DEEP HOUSE uzerınde yogunlasarak arsıvını olusturmaya basladı.

Dinamo FM aılesının de bır uyesı olan Gokay 7 erhan mouse macıd gıbı onemlı djlerın destegıyle CLUB 14 TWENTY OTTO CRYSTAL LOCAL CLINIC SUPPERCLUB REINA SU ADA DİRTY SOLARBEACH BURCBEACH gibi bırcok onemlı clubte ve organızasyonda performans sergıledı.

Deep house muziginin ınsana huzur verdıgıne ınananlar arasında yer alan Gokay…yerlı ve yabancı bırcok onemlı dj lerlede beraber caldı..
Bunlardan bazıları
7 erhan Cure shot Hakan zanbak Tangun Macıd Mouse Ufuk Murat uncuoglu Kiwi O zi Fochs Cervus Soulpower Asad rızvı Sılıcone soul Terry francıs Mazi Davıd penn Serge devant Chus Milk sugar

Dj Barıs Can

Dj Barıs Can

Barış Can Azsin 1976 istanbulda doğdu, müzik herzaman hayatındaydı, önceleri ortaokul lise zamanlarında, okul partilerinde performans gösterip, üniversite yıllarında dj liği bir üst seviyeye taşıyıp, prodüksiyon yapmaya başladı , kendi parçalarını yapıp, Ardından popüler parçaların kendine has tarzıyla remixlemeye başladı.

Kendisi ses mühendisi olarak mezun oldu. Profosyonel Dj hayatı başlamıştı.

Özetle Çaldığı Mekanlar. Kuruçeşme Pasha, Reina,Laila, Havana Beach, Caliendte, Vento, Mono, Bodrum Mali, Cafein, Niş ,Panini, Airport, Supper Club vs...mastering stüdyo sahibi olup

şuan Masquerade Club İstanbul ve Beroom Exclusive Club da cuma ve cumartesi günleri 02:00 / 05:00 saatleri arasında performans göstermekte. .

Avrupa'da bir çok event lerde ve popüler gece kulübünde guest dj olarak , müziğini avrupada dinletti.
Dünyanın birçok ünlü djleriyle, aynı sahneyi paylaşıp, onlarla güzel dostluklar kurmayı başardı ve halen , mutavazi bir şekilde ispanya italya birçok avrupa ülkesi eventlerine guest dj olarak cağırlmakta..

Müzik Tarzı, Deep House, Tech House, Minimal House kısacası House müziğin birçok tarzı.

Dj Blackcat

Dj Blackcat

Born in Istanbul ın 1977 DJ Blackcat,start with dance music at an early age Growing up during the transition from vinyl and tapes to digital, Blackcat has an appreciation of music from both the old generation and the new and has experienced DJn in both eras Blackcat is a hard DJ to categorize, he doesn’t stick to a single genre and instead embraces many genres of music in his club sets which often see him gaining residencies at top 40 style dance clubs due to his versatility, playing music from the current popular genres but adjusts his playlists to the style of the club and as always to the crowd.
Blackcat is a DJ who firstly plays to the crowd and will stop at nothing to make sure people are enjoying themselves.
Along side his club sets, Blackcat has also established a strong Hip Hop/ RnB/New jack Swing style set which often sees him playing as a guest DJ among various Hip Hop clubs and events throughout Europe .

Blackcat also has a strong background in video mixing and has been mixing videos for many years. He often uses video along side his club sets as well as releasing mix videos.

It is his expertise with DJ technology, music & video and his mixing skills alongside his strong DJ career and passion for music that has seen him move from height to height in the DJ industry.
Blackcat is the leading turkısh R&B Hıp Hop Artist of his generation

Dj Mummy

Dj Mummy

2002 yılında zamanın kendine özgü konseptine tam anlamıyla sahip olan orijinal Riddim'da R&B-HipHop tarzda müzik yapmaya başlayan DJ Mummy, 10 Project grubuna da dahil olduktan sonra Perşembe geceleri Redroom'da yapılan R&B-HipHop gecelerinde Resident DJ olup etkileyici performans göstermeye devam etmiştir.Türkiye'de R&B-HipHop tarzının klüplerde çalınması konusunda öncü isimlerden biridir.

Bu esnada büyük popüleriteye ulaşan R&B-HipHop kültürü ile birlikte DJ Mummy ilerleyen zamanlarda sırasıyla Sapphire Bosphorus, Mojito, Mori-Mojito, Crystal, Discorium, Line, Babylon, Vanilla, Studio 54, Heaven7,Studio Live ve Supper Club gibi ülkemizde gece hayatının mihenk taşları olan mekanlarda performans gösterdi ve etmeye devam etmektedir.

Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites - Bets.Zone - UK Gambling Websites Use our complete list of trusted and reputable operators to see at a glance the best casino, poker, sport and bingo bonuses available online.